r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Wioflix 0.0.1

Strona główna iOS Multimedia Streaming wideo oraz VOD

Wioflix to aplikacja, dzięki której można odkryć wartościowe filmy i seriale dostępne w zasobach Netflixa. Program bazuje na rekomendacjach oraz ocenach pochodzących z popularnych portali o filmach i serialach: IMDb Movies and TV, Rotten Tomatoes i Metacritic.

Galeria programu

Dzięki programowi Wioflix (skrót od What Is on Netflix) można przejrzeć katalog Netflixa w oparciu o oceny, które filmom wystawili użytkownicy społeczności IMDb, Rotten Tomatoes oraz Metacritic. Rekomendacje można wyświetlać osobno dla każdego ze wskazanych wyżej serwisów, a także filtrować wyniki wyszukiwania, dzieląc je na gatunki (m.in. filmy akcji, kryminalne, biograficzne, komedie itp.), a także typ materiału: film lub serial. Wioflix pozwala też zdać się na ślepy los, wybierając opcję "Random pick", która wskaże losowo wybrany film lub serial.

Po kliknięciu w wybrany tytuł, pojawią się dodatkowe opcje. Film lub serial można uruchomić w Netflixie, dodać go do kolejki odtwarzania lub przejść do wizytówki danego tytułu w serwisie, z którego rekomendacje wybraliśmy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.