r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Wire 2.11.2712

Strona główna Windows Internet i komunikacja Komunikatory internetowe
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Wire to multiplatformowy komunikator, który część swojej popularności zawdzięcza temu, że powstał we współudziale programistów pracujących wcześniej nad Skypem. Program dostępny jest na różnych platformach, a najbardziej wyróżnia go dopracowany interfejs.

Galeria programu

Po zarejestrowaniu się w komunikatorze i zweryfikowaniu swojej tożsamości przez maila, użytkownik zyskuje możliwość synchronizacji swojej listy kontaktów ze skrzynką pocztową Gmail. Główny ekran aplikacji podzielony jest na dwie części: po lewej stronie wyświetla się lista kontaktów, po prawej sama rozmowa. Program prezentuje się bardzo elegancko, interfejs działa płynnie i bezproblemowo. Takie połączenie będzie mile widziane na przykład podczas prezentacji czy konferencji.

Funkcjonalność Wire można uznać za zadowalającą. Program pozwala na komunikacją tekstową i głosową. W przypadku pierwszej możliwe jest także przeprowadzenie konwersacji grupowej, w której udział może wziąć nawet 128 użytkowników. Możliwe jest wygodne i efektowne wysyłanie obrazków, a także linków do takich serwisów, jak YouTube czy Spotify, które automatycznie zostaną osadzone w widoku rozmowy i będą mogły zostać tam odtworzone bez konieczności uruchamiania przeglądarki. Dla wielu ważną zaletę, może stanowić fakt, że treść rozmów przeprowadzonych za pomocą Wire'a jest zaszyfrowana.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Wire, elegancki komunikator od twórców Skype'a, dostępny także na Windowsa

25
OPROGRAMOWANIE 02.11.2015 | Maciej Olanicki (b.munro)

Komunikator Wire, który opisywaliśmy w momencie jego pojawienia się na Androida, OS X-a i iOS-a, już wówczas był firmowany hasłem It’s everywhere. Musiał minąć niemal rok, aby stało się ono prawdziwe – udostępniono właśnie wersję programu przeznaczoną na Windowsa. Komunikator zyskał rozgłos głównie dzięki temu, że w pracach nad jego rozwojem brały udział między innymi osoby będące niegdyś odpowiedzialne za tworzenie Skypea. Gdy ten został przejęty przez Microsoft, powstał Wire – komunikator, którego charakterystyczną cechą był bardzo ładny i dopracowany interfejs. Jest taki także w…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Dementor   31 #3 10.01.2016 11:34

@cephei: owszem da się, lubiących niszowe komunikator, można wtedy stworzyć taki "zamknięty krąg" Wire-maniaków :)

Autor edytował komentarz.
ste-fan   12 #2 02.11.2015 18:10

może są jakieś wtyczki by można porozmawiać ze znajomym ze messengera

cephei   12 #1 02.11.2015 16:00

Czyli mam namawiać znajomych do używania tego, aby z nimi porozmawiać. Kolejny komunikator? Nie lepiej było zrobić coś, co obsluguje inne sieci?

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.