r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Wire 3.0.2828

Strona główna Windows Internet i komunikacja Komunikatory internetowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Wire to multiplatformowy komunikator, który część swojej popularności zawdzięcza temu, że powstał we współudziale programistów pracujących wcześniej nad Skypem. Program dostępny jest na różnych platformach, a najbardziej wyróżnia go dopracowany interfejs.

Po zarejestrowaniu się w komunikatorze i zweryfikowaniu swojej tożsamości przez maila, użytkownik zyskuje możliwość synchronizacji swojej listy kontaktów ze skrzynką pocztową Gmail. Główny ekran aplikacji podzielony jest na dwie części: po lewej stronie wyświetla się lista kontaktów, po prawej sama rozmowa. Program prezentuje się bardzo elegancko, interfejs działa płynnie i bezproblemowo. Takie połączenie będzie mile widziane na przykład podczas prezentacji czy konferencji.

r   e   k   l   a   m   a

Funkcjonalność Wire można uznać za zadowalającą. Program pozwala na komunikacją tekstową i głosową. W przypadku pierwszej możliwe jest także przeprowadzenie konwersacji grupowej, w której udział może wziąć nawet 128 użytkowników. Możliwe jest wygodne i efektowne wysyłanie obrazków, a także linków do takich serwisów, jak YouTube czy Spotify, które automatycznie zostaną osadzone w widoku rozmowy i będą mogły zostać tam odtworzone bez konieczności uruchamiania przeglądarki. Dla wielu ważną zaletę, może stanowić fakt, że treść rozmów przeprowadzonych za pomocą Wire'a jest zaszyfrowana.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Wire, elegancki komunikator od twórców Skype'a, dostępny także na Windowsa

25
OPROGRAMOWANIE 02.11.2015 | Maciej Olanicki

Komunikator Wire, który opisywaliśmy w momencie jego pojawienia się na Androida, OS X-a i iOS-a, już wówczas był firmowany hasłem It’s everywhere. Musiał minąć niemal rok, aby stało się ono prawdziwe – udostępniono właśnie wersję programu przeznaczoną na Windowsa. Komunikator zyskał rozgłos głównie dzięki temu, że w pracach nad jego rozwojem brały udział między innymi osoby będące niegdyś odpowiedzialne za tworzenie Skypea. Gdy ten został przejęty przez Microsoft, powstał Wire – komunikator, którego charakterystyczną cechą był bardzo ładny i dopracowany interfejs. Jest taki także w…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Dementor   37 #3 10.01.2016 11:34

@cephei: owszem da się, lubiących niszowe komunikator, można wtedy stworzyć taki "zamknięty krąg" Wire-maniaków :)

Autor edytował komentarz.
ste-fan   13 #2 02.11.2015 18:10

może są jakieś wtyczki by można porozmawiać ze znajomym ze messengera

cephei   13 #1 02.11.2015 16:00

Czyli mam namawiać znajomych do używania tego, aby z nimi porozmawiać. Kolejny komunikator? Nie lepiej było zrobić coś, co obsluguje inne sieci?

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.