r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

WireframeSketcher 5.0.1

Strona główna Windows Programowanie Projektowanie oprogramowania
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

WireframeSketcher to nieskomplikowane narzędzie przeznaczone do tworzenia projektów interfejsów graficznych (GUI) dla standardowych programów, aplikacji na urządzenia przenośne czy też stron internetowych. Rozpowszechniane jest ono w formie samodzielnego narzędzia oraz jako rozszerzenie dla środowiska programistycznego Eclipse.

Galeria programu

WireframeSketcher to platforma do tworzenia wizualizacji interfejsów graficznych, która charakteryzuje się sporymi możliwościami, a zarazem bardzo prostą obsługą. Bazuje ona na popularnym wśród programistów Javy (ale nie tylko) środowisku programistycznym Eclipse, oferując identyczny wygląd oraz rozmieszczenie poszczególnych elementów. Narzędzie z powodzeniem wykorzystywane może być przez programistów podczas końcowych etapów wytwarzania oprogramowania, jakim jest implementacja interfejsu graficznego. Stworzone z jego pomocą wizualizacje posłużyć mogą jako użyteczny wzór podczas kodowania i rozmieszczania na ekranie poszczególnych kontrolek.

Do dyspozycji użytkownika oddano bogaty zbiór różnego rodzaju elementów, które łatwo wykorzystane mogą być w obrębie tworzonego projektu GUI. Znajdziemy wśród nich m.in. przyciski, checkboksy, listy wyboru, suwaki, etykiety, linki, menu, paski postępu, tabele, pola tekstowe, imitacje przeglądarki internetowej i odtwarzacza multimediów oraz wiele, wiele innych. Wszystkie one są w pełni konfigurowalne, a ich dodanie do projektu ogranicza się do przeciągnięcia na formatkę. Gotowa wizualizacja interfejsu zapisana może być do pliku PNG, PDF, HTML lub skopiowana do systemowego schowka.

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 14 dni. Dodatkowo na eksportowany projekt nanoszony jest znak wodny.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.