Wireless Network Watcher Wireless Network Watcher 2.25

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia sieciowe
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Wireless Network Watcher wyświetla szczegółową listę wszystkich urządzeń aktualnie połączonych z naszą siecią bezprzewodową.

Narzędzie po uruchomieniu przeprowadza dokładny skan całej naszej sieci i wyświetla zestawienie komputerów, drukarek, routerów, smartfonów i tabletów, telewizorów oraz wielu innych urządzeń działających w naszej sieci WiFi. Wireless Network Watcher skanuje daną pulę adresów IP i gdy, któryś z nich jest używany wyświetla informacje o odpowiadającym mu urządzeniu.

Wireless Network Watcher dostarcza takich informacji o każdym z urządzeń w sieci jak adres IP, nazwa, adres MAC, producent, a także dane o pierwszym i ostatnim wykryciu oraz ich ilości.

Wszystkie zgromadzone przez narzędzie informacje można wyeksportować i zapisać w postaci pliku TXT, CSV, HTML lub XML.

Uwaga!

  • Spolszczenie do programu dostępne jest w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Polskie lokalizacje (patrz: Programy powiązane).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!