Wirtualna Polska sprzedaje neostradę

Strona główna Aktualności

O autorze

Wirtualna Polska rozpoczęła sprzedaż neostrady tp. Do zakupu poprzez WP skusić ma pakiet usług dodatkowych oferowanych przez WP.

Chcemy ułatwiać klientom korzystanie z usług niezależnie od tego, która spółka z Grupy TP je oferuje. Dzięki współpracy z Wirtualną Polską nasi klienci zyskują kolejną, wygodną możliwość zamówienia neostrady tp oraz bezpłatny dostęp do serwisów i usług WP mówi Katarzyna Scheer, dyrektor Pionu Marketingu Internetu i Transmisji Danych Telekomunikacji Polskiej.

Korzyści z podpisanej umowy przede wszystkim będą mieć klienci przekonuje Jacek Murawski, prezes zarządu Wirtualnej Polski. Ale nie ukrywam, że ta wspólna inicjatywa jest korzystna także dla samej WP. W ten sposób możemy dotrzeć z naszą ofertą oraz jej promocją do szerokiej grupy odbiorców, ściśle zainteresowanych Internetem. Ponadto, sprzedaż neostrady przez WP wpisuje się w strategię, w ramach której jako portal chcemy rozwijać szeroko pojęte usługi telekomunikacyjne dodaje Jacek Murawski.

Każdy klient, który zdecyduje się na zamówienie neostrady tp za pośrednictwem Wirtualnej Polski - neostrada.wp.pl - otrzyma pakiet usług WP. W rozległym pakiecie bezpłatnych "bonusów" znalazło się wiele mniej lub bardziej przydatnych propozycji: możliwość darmowego pobierania plików muzycznych z serwisu mp3.pl, miesięczny pakiet VIP Gold uprawniający do bezpłatnego korzystania z serwisu gryonline.wp.pl, Wirtualna Gotówka, pół roku korzystania z konta Poczta PRO o pojemności 6 GB i miesiąc dostępu do płatnych funkcji witryny randka.wp.pl, dodatkowo przez 6 miesięcy 50 MB w serwisie bloog.pl, Pakiet Moja Strona w serwisie webpark.pl i 35 SMS-ów ze strony bramkasms.wp.pl.

© dobreprogramy

Komentarze