Wirtualne Szkolenie 2.02

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Wirtualne Szkolenie to program pełniący rolę projektora multimedialnego, przekazując obraz z monitora opiekuna na stanowiska uczniów lub studentów. Dzięki temu nauczyciel może przeprowadzić lekcję w oparciu o "wirtualną projekcję", np. celem przeszkolenia klasy w zakresie obsługi nowej aplikacji, ćwiczeń itp. Wszystkie operacje jak uruchamiane aplikacje, wprowadzane teksty, ruchy myszki, naciskane klawisze są widoczne bezpośrednio na monitorach uczniów. Dodatkowym atutem programu jest cyfrowy wskaźnik, który spełnia rolę "kredy". Wirtualne Szkolenie jest co prawda programem płatnym ale koszt zakupu licencji jest symbolicznym ułamkiem w stosunku do zakupu klasycznego urządzenia o tej nazwie. Wersja 2 została wyposażona w unowocześniony interfejs użytkownika.

Uwaga!

Wersja testowa programu jest ograniczona funkcjonalnie do obsługi 3 komputerów (co pozwala na pracę na komputerze opiekuna oraz na 2 stanowiskach klientów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!