r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Wirtualne pecety

Strona główna Aktualności

Pojawiła się wersja ewaluacyjna narzędzia Virtual PC, które Microsoft kupił od firmy Connectix i obecnie wydaje pod własną marką. Virutal PC to narzędzie stworzone pierwotnie przez firmę Connectix, które umożliwia wydzielenie zamkniętej przestrzeni zasobów i stworzenie w niej wirtualnego komputera. W efekcie, w ramach jednej platformy sprzętowej (np. pod Windows Server 2003) można uruchomić wiele wirtualnych komputerów, każdy z osobnym z systemem operacyjnym. Virtual PC potrafi perfekcyjnie emulować nie tylko sam komputer, ale także połączenia sieciowe pomiędzy poszczególnymi wirtualnymi sesjami.

Virtual PC okazało się na tyle atrakcyjnym pomysłem, że mniej więcej kilka miesięcy temu Microsoft kupił Connectexa i zatrudnił jego programistów do dalszego rozwoju tej technologii. Pierwszymi efetkami połączonych wysiłków jest Microsoft Virtual PC 5.2, którego 45-dniowa edycja ewaluacyjna (zajmująca prawie 25 MB) dostępna . stronie domowej produktu

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.