r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Wirtualne pieniądze, realne nagrody

Strona główna Aktualności

O autorze

Portal Bankier.pl wraz z Radiem PiN zorganizował II Edycję Internetowej Gry Walutowej. Jak reklamuje serwis Bankier.pl: "Jest to niewątpliwie doskonała okazja do zapoznania się z zasadami funkcjonowania rynku walutowego oraz do zmierzenia się z codziennymi problemami, jakie stoją przed inwestującymi na rynku forex. Dzięki dostępowi do jednej z najnowocześniejszych platform obrotu będą mogli Państwo na żywo, 24 godziny na dobę obserwować i analizować sytuację na rynkach walutowych i towarowych oraz dokonywać transakcji w ramach przyznanego limitu wirtualnych środków. Ponadto każdego dnia będą Państwo otrzymywać najważniejsze wiadomości z rynku oraz komentarze, przygotowywane przez ekspertów X-Trade.".

Do 15 maja zarówno początkujący inwestorzy jak i profesjonalni traderzy mogą pomnażać wirtualne 10 000 dolarów oraz walczyć o cenne nagrody (nagrody pieniężne: 5 tys. i 3000 tys. zł. oraz palmtopy HP.

Przystąpić do konkursu oraz uzyskać więcej informacji na jego temat można na stronach serwisu Bankier.pl.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.