r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Wirus w biletach ;-)

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma G DATA Software poinformowała o pojawieniu się robaka internetowego email-Worm.Win32.Sober.p, który oferuje możliwość zakupu biletów na Mistrzostwa Świata 2006 w piłce nożnej w Niemczech.

Email-Worm.Win32.Sober.p to robak masowo rozsyłający się przy użyciu własnego silnika SMTP pod adresy znalezione na zainfekowanym komputerze. Tematy wiadomości są w języku angielskim lub niemieckim. Próbuje także usunąć część plików programu Norton Anti-Virus firmy Symantec.
Robak spakowany jest za pomocą UPX i ma wielkość 53 544 bajty.

W treści maila są zamieszczone informacje na temat możliwości zakupu biletów na mecze najbliższych mistrzostw świata w piłce nożnej, które odbędą się w Niemczech. W załączniku mają się znaleźć szczegóły, nie należy go jednak otwierać ponieważ tam właśnie czycha Sober.pl

Robak jest wykrywany przez najnowszą Szczepionkę G DATA, którą pobrać można w dziale: POGRAMY -> Bezpieczeństwo -> Skanery i szczepionki antywirusowe

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.