Wise Auto Shutdown Wise Auto Shutdown 1.78

Strona główna Windows Akcesoria Sterowanie komputerem
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Wise Auto Shutdown to niewielkich rozmiarów narzędzie, pozwalające automatyzować takie czynności jak wyłączanie komputera, ponowne jego uruchomienie, usypanie itp. Z jego pomocą skonfigurujemy komputer, aby ten wyłączył się w ściśle określonym czasie.

Poza wspomnianymi już czynnościami program pozwala wykonywać także takie zadania jak ponowne uruchomienie systemu Windows, wylogowanie aktywnego użytkownika, wstrzymanie lub wyłączenie zasilania. Wszystkie one uruchamiane mogą być w wyznaczonym czasie. Wise Auto Shutdown pozwala zdefiniować dokładny termin i godzinę wykonania zadania, czas po upływie którego zostanie ono uruchomione oraz godzinę jego codziennego wykonywania.

Uwaga!

  1. Do pobrania dostępna jest również wersja portable, nie wymagająca instalacji w systemie i gotowa do użycia tuż po ściągnięciu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

prosty i przejrzysty interfejs
brak
ocena użytkownika
31.05.2016 18:17 • Recenzja do wersji 1.52

Dobry program mający na celu automatyczne wyłączanie komputera, ponowne jego uruchomienie, usypanie itp. Program spełnia swoje zadanie i działa bez problemowo. Instalator jest mały i szybki. Program jest prosty w obsłudze i ma przejrzysty interfejs: wszystko mieści się na jednym ekranie z którego planujemy czynność do wykonania. Plus za monit przypominający 5 minut przed wykonaniem zadania. Program bardzo fajny i skuteczny. Polecam.