r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Wise Care 365 z nowymi udoskonaleniami

Strona główna Aktualności

Udostępniono kolejną aktualizację pakietu narzędzi Wise Care 365 przeznaczonych do ochrony prywatności użytkownika i optymalizacji systemu operacyjnego.

Wise Care 365 to zaawansowany pakiet narzędzi przeznaczony do ochrony prywatności użytkownika i optymalizacji systemu operacyjnego. Sprawdza ono cały komputer w poszukiwaniu różnych elementów, które wymagają optymalizacji lub sprawiają potencjalne problemy z bezpieczeństwem podczas korzystania z komputera. Aplikacja czyści, defragmentuje i optymalizuje rejestr systemowy, a także całkowicie usuwa prywatne dane użytkownika, aby uniemożliwić ich późniejsze odzyskanie przez inne wyspecjalizowane narzędzia. Poza tym zwiększa stabilność i przyśpiesza uruchamianie systemu operacyjnego.

Znajdziemy w nim również specjalne moduły do oczyszczania dysku twardego z nieużywanych i niepotrzebnych plików oraz z wszelkich śladów aktywności użytkownika (historia przeglądanych witryn internetowych, ostatnio otwierane dokumenty itp.). Wise Care 365 defragmentuje wszystkie utworzone partycje systemowe i zarządza pamięcią operacyjną.

r   e   k   l   a   m   a

W najnowszej wersji programu deweloperzy skupili się przede wszystkim na wyeliminowaniu wszystkich zgłaszanych błędów przez użytkowników. Ponadto udoskonalono system paczek językowych, menadżer zarządzania skórek oraz dodano dwie nowe lokalizacje (język serbski i słowacki).

Testową wersję programu Wise Care 365 2.17 można pobrać z naszego serwisu w dziale Programy → Narzędzia → Pakiety narzędziowe.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.