Wise Driver Care Wise Driver Care 2.3.301.1010

Strona główna Windows Narzędzia Zarządzanie sterownikami
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Wise Driver Care to zyskujące coraz większą popularność, darmowe narzędzie przeznaczone do kompleksowego zarządzania sterownikami dla urządzeń w systemie Windows.

Zasada działania programu nie odbiega w żaden sposób od rozwiązań oferowanych przez konkurencyjne narzędzia. Po uruchomieniu Wise Driver Care przeprowadza analizę sprzętu zamontowanego w komputerze, a następnie sprawdza wersje zainstalowanych sterowników i porównuje je z odpowiednikami w swojej bazie. Narzędzie obsługuje większość podzespołów montowanych w komputerze i podłączanych do niego za pośrednictwem rożnych portów. Lisa wspieranych komponentów obejmuje m.in. wszelakie chipsety i kontrolery, karty graficzne i dźwiękowe, układy sieciowe, moduły bluetooth, touchpady oraz wiele innych.

Wise Driver Care pozwala na aktualizację wcześniej zainstalowanych sterowników, a także instalację brakujących składników np. do nierozpoznanego sprzętu. Ponadto oferuje on również opcję wygodnego odinstalowywania sterowników oraz tworzenia ich kopii zapasowej na lokalnym dysku komputera. Nie zabrakło również ciekawej funkcji rozwiązywania problemów ze sprzętem, np. układami dźwiękowymi lub interfejsami sieciowymi.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!