Wise Duplicate Finder Wise Duplicate Finder 1.3.8.51

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Wise Duplicate Finder to bezpłatne narzędzie do lokalizowania i usuwania duplikatów plików w systemie operacyjnym Windows.

Po uruchomieniu Wise Duplicate Finder musimy wybrać jeden z czterech trybów pracy: częściowe dopasowanie (szybko), dokładne dopasowanie (wolno), dopasuj nazwę pliku i rozmiar (najszybciej) oraz pliki 0 bajtów, a następnie dodać folder, który chcemy zeskanować. Po wykonaniu tych czynności wystarczy kliknąć przycisk „skanowanie”, by aplikacja rozpoczęła wyszukiwanie duplikatów.

Dzięki przeprowadzeniu operacji usunięcia duplikatów (ręcznie lub automatycznie) zwolnimy miejsce na dysku twardym komputera. Warto jednak pamiętać, że Wise Duplicate Finder zawiera funkcję przywracania danych, która może okazać się przydatna, gdy popełnimy błąd i usuniemy potrzebne dokumenty, filmy, zdjęcia czy jakiekolwiek inne pliki.

Wise Duplicate Finder pozwala również odnaleźć puste pliki, a także wspomniane już pliki o rozmiarze 0 bajtów, które stanowią pozostałość po czyszczeniu dysku twardego. Korzystając z opisywanego programu możemy zlokalizować je w mgnieniu oka, oszczędzając przy tym naprawdę sporo czasu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!