Wise Game Booster 1.39

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Wise Game Booster to narzędzie do optymalizacji systemu ukierunkowane w stronę graczy komputerowych. Z jego pomocą możemy łatwo i sprawnie zmienić ustawienia Windows tak, aby uzyskać jak najlepszą wydajność komputera w grach.

Program, podobnie jak pozostałe narzędzia tego producenta jest bardzo prosty i intuicyjny w obsłudze. Dedykowany jest on zarówno dla początkujących użytkowników, jak również tych nieco bardziej doświadczonych. Umożliwia automatyczne dostrojenie systemu, do którego wystarczy jedno kliknięcie myszką, ale daje również możliwość modyfikacji jedynie wybranych składników Windows. Wise Game Booster jest narzędziem w pełni bezpiecznym, domyślne ustawienia systemu przywrócić możemy również jednym kliknięciem myszki z poziomu głównego okna.

Wbudowane w programie funkcje, pozwalają graczowi na modyfikację tych ustawień i komponentów w systemie, które bezpośrednio przekładać się mogą na wydajność w grach. Wśród nich znajdziemy wiele opcji do poprawy stabilności i przyspieszania Windowsa, optymalizacji połączenia sieciowego, narzędzie do zamykania procesów, które pozwala zwiększyć ilość dostępnej pamięci RAM, a także funkcje zarządzania usługami systemowymi.

Wise Game Booster z powodzeniem posłużyć może także jako launcher gier. W głównym oknie programu znajdziemy wszystkie wyszukane automatycznie gry. Nowe pozycje można dodawać również ręcznie, poprzez wskazanie plików wykonywalnych odpowiedzialnych za ich uruchamianie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #7 30.08.2016 11:50

który lepszy ten program czy iobit game boster

  #6 09.07.2014 14:28

Tylko zaśmieca kompa

majkool   1 #5 21.12.2013 17:10

Game Booster'y nie są po to by zwiększyć ilość fps tylko by zwiększyć ich stabilność. Mam czysty system nie zawalony, ale czasem nawet systemowe usługi powodują tą niestabilność. Mnie np. w grze CS:GO bardzo pomógł właśnie przy stabilności fps, do tego wyłączając jakąś usługę miałem te 20fps więcej i odczuwalną stabilność.

MrBeckham666   20 #4 29.09.2013 16:35

@Seba97

tego typu programy przydaja się jak ktoś ma mało RAM.

wydajności karty graficznej i procesora żaden program ci nie zwiekszy. No chyba że mowa o OC;]

tetowałem pogram na starych komputerach gdzie jest do 1 gb pamieci ram wtedy widać różnice ;]

im mniej komputer posiada ram tym wieksza różnica tak to wygląda;]

a jak macie po 4 gb ram to nawet o 1 FPS wiecej nie bedzie;]

różnica może być w przypadku jak ktoś ma mase programów działających w tle. wtedy różnica może być spora.

Autor edytował komentarz.
  #3 29.07.2013 14:40

Game Booster jest dobrym programem który optymalizuje kompa specjalnie na potrzeby gry:) A za to ten cały Game Booster od wise w ogóle nie działa. Tylko udaje że optymalizuje a tak naprawdę nie widać różnicy.

  #2 04.05.2013 23:21

podobno następna wersja programu ma przepisywać grę na DOSową, żeby nie tracić zasobów na windę ;)

przemek8423   11 #1 04.05.2013 18:35

Czego to jeszcze w następnym czasie producenci tego softu nie wymyślą?