Wise Game Booster Wise Game Booster 1.56

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Wise Game Booster to narzędzie do optymalizacji systemu ukierunkowane w stronę graczy komputerowych. Z jego pomocą możemy łatwo i sprawnie zmienić ustawienia Windows tak, aby uzyskać jak najlepszą wydajność komputera w grach.

Program, podobnie jak pozostałe narzędzia tego producenta jest bardzo prosty i intuicyjny w obsłudze. Dedykowany jest on zarówno dla początkujących użytkowników, jak również tych nieco bardziej doświadczonych. Umożliwia automatyczne dostrojenie systemu, do którego wystarczy jedno kliknięcie myszką, ale daje również możliwość modyfikacji jedynie wybranych składników Windows. Wise Game Booster jest narzędziem w pełni bezpiecznym, domyślne ustawienia systemu przywrócić możemy również jednym kliknięciem myszki z poziomu głównego okna.

Wbudowane w programie funkcje, pozwalają graczowi na modyfikację tych ustawień i komponentów w systemie, które bezpośrednio przekładać się mogą na wydajność w grach. Wśród nich znajdziemy wiele opcji do poprawy stabilności i przyspieszania Windowsa, optymalizacji połączenia sieciowego, narzędzie do zamykania procesów, które pozwala zwiększyć ilość dostępnej pamięci RAM, a także funkcje zarządzania usługami systemowymi.

Wise Game Booster z powodzeniem posłużyć może także jako launcher gier. W głównym oknie programu znajdziemy wszystkie wyszukane automatycznie gry. Nowe pozycje można dodawać również ręcznie, poprzez wskazanie plików wykonywalnych odpowiedzialnych za ich uruchamianie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!