Wise Memory Optimizer Wise Memory Optimizer 4.1.3.115

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Wise Memory Optimizer to niewielkie, bezpłatne i niewymagające instalacji narzędzie, służące do optymalizacji wykorzystanej przez oprogramowanie pamięci fizycznej w systemach Windows XP/Vista/7/8.

Zadaniem programu jest optymalizacja wykorzystania pamięci RAM, polegająca na zwolnieniu zasobów, które wykorzystywane są przez bezużyteczne w danej chwili aplikacje. Wise Memory Optimizer pozwala uwolnić zajmowane niepotrzebne zasoby pamięci, zwiększając tym samym ogólną wydajność systemu operacyjnego.

Narzędzie jest bardzo proste w użyciu, a proces optymalizacji inicjowany może być na żądanie użytkownika, jak również w pełni automatycznie. Po uruchomieniu program dostępny jest z poziomu zasobnika systemowego, nie przeszkadzając tym samym w korzystaniu z komputera. Możliwy jest także automatyczny jego start wraz z systemem operacyjnym.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Darmowy,po polsku,prosty,lekki,podnosi stabilność i szybkość systemu oraz wydajność komputera.Optymalizuje RAM.Nie koliduje z bieżącą pracą na PC.
Brak.
ocena użytkownika
22.06.2015 21:02 • Recenzja do wersji 3.35

WMO uwalnia pamięć zbędnych aplikacji,DLL i innych.Działa w tle.Reaguje również na polecenie:"optymalizuj teraz".Interfejs przedstawia zużycie pamięci w sposób graficzny i tekstem.Rezyduje w zasobniku systemowym(tray).Klikając ikonkę klucza w "dymku" otwiera ikony obszaru powiadomień