Wise PC 1stAid Wise PC 1stAid 1.48

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Wise PC 1stAid to bezpłatne i bardzo proste w obsłudze narzędzie pomocne podczas usuwania problemów z systemem Windows. Oferuje ono zestaw mechanizmów, pozwalających sprawnie niwelować większość najpopularniejszych błędów występujących w środowiskach operacyjnych Windows XP/Vista/7/8.

Program kierowany jest do użytkowników, którzy nie posiadają odpowiedniej wiedzy, by samodzielnie usunąć typowe problemy z systemem. Wyposażony został w zestaw kilkunastu gotowych rozwiązań (wraz z rozwojem aplikacji ich liczba ma wzrastać), które pozwalają naprawiać typowe i często spotykane przypadłości Windowsa. Z jego pomocą rozwiążemy problemy z brakiem wyświetlania grafiki w ikonach na pulpicie, niedziałającymi odnośnikami w przeglądarce IE, brakiem możliwości otworzenia menadżera zadań i edytora rejestru, złym zarządzaniem pamięcią operacyjną itp.

Obsługa Wise PC 1stAid jest banalnie prosta i ogranicza się jedynie do wyboru w głównym oknie przypadłości, którą chcielibyśmy rozwiązać, a następnie kliknięcia przycisku 'Fix now'. Narzędzie automatycznie wprowadzi odpowiednie zmiany w systemie i zapyta użytkownika czy błąd nadal występuje. Jeśli tak możliwe jest przesłanie zgłoszenia z dokładniejszymi informacjami, które posłużą do udoskonalenia mechanizmu rozwiązywania tego właśnie problemu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!