reklama

Wise PC 1stAid 1.48

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Wise PC 1stAid to bezpłatne i bardzo proste w obsłudze narzędzie pomocne podczas usuwania problemów z systemem Windows. Oferuje ono zestaw mechanizmów, pozwalających sprawnie niwelować większość najpopularniejszych błędów występujących w środowiskach operacyjnych Windows XP/Vista/7/8.

Program kierowany jest do użytkowników, którzy nie posiadają odpowiedniej wiedzy, by samodzielnie usunąć typowe problemy z systemem. Wyposażony został w zestaw kilkunastu gotowych rozwiązań (wraz z rozwojem aplikacji ich liczba ma wzrastać), które pozwalają naprawiać typowe i często spotykane przypadłości Windowsa. Z jego pomocą rozwiążemy problemy z brakiem wyświetlania grafiki w ikonach na pulpicie, niedziałającymi odnośnikami w przeglądarce IE, brakiem możliwości otworzenia menadżera zadań i edytora rejestru, złym zarządzaniem pamięcią operacyjną itp.

Obsługa Wise PC 1stAid jest banalnie prosta i ogranicza się jedynie do wyboru w głównym oknie przypadłości, którą chcielibyśmy rozwiązać, a następnie kliknięcia przycisku 'Fix now'. Narzędzie automatycznie wprowadzi odpowiednie zmiany w systemie i zapyta użytkownika czy błąd nadal występuje. Jeśli tak możliwe jest przesłanie zgłoszenia z dokładniejszymi informacjami, które posłużą do udoskonalenia mechanizmu rozwiązywania tego właśnie problemu.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Bogdan_G   19 #1 03.09.2013 16:44

To akurat można język polski wybrać w ustawieniach programu. Właśnie przypatrzyłem się opcji naprawy tym programem, gdy komputer spowolnił:

Czy twój PC doświadczył takiego problemu?
Komputer działa zbyt wolno, jest spowalniany przez każdy uruchomiony program, lub przeglądanie jakiejkolwiek strony internetowej, a brak odpowiedzi jest często jedyną odpowiedzią. Efekty po użyciu programów takich jak Wise Care 365 lub Ccleaner nie są zadowalające.;1

Program zresetuje ustawienia konfiguracyjne twojego komputera do jego pierwotnego stanu (stanu tuż po instalacji systemu operacyjnego i sterowników). Nie spowoduje to uszkodzenia żadnych plików, Znacząco podniesie wydajność PC, problemem mogą być niektóre zainstalowane programy które mogą działać nieprawidłowo, Możesz je albo przeinstalować, albo ponownie uruchomić powiązane z nimi usługi postępując według naszego przewodnika przygotowanego dla zaawansowanych
użytkowników. Aby naprawa odniosła skutek, musisz ponownie uruchomić PC.

Wykorzystałem OneNote do skopiowania tekstu z obrazy zrzutu. Program jest niby dla początkujących, a ma zalecenia dla zaawansowanych użytkowników. Interesujący jest reset pierwotnych ustawień Windows, po zainstalowaniu pierwszych, prawidłowo działających sterowników. To nawet do zalecenia w pewnych niewydolnościach systemu. Ale żeby to na co dzień używać? Nawet nie zacznę. Zainstalowałem, programu zrobiło się ponad 8 MB, poczytałem, odinstalowałem.

Autor edytował komentarz.
reklama