r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Wise System Monitor 1.44

Strona główna Windows Narzędzia Identyfikacja sprzętu i oprogramowania
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Wise System Monitor to niewielkie i bardzo proste narzędzie systemowe, które dostarcza podstawowych informacji o działających na komputerze procesach oraz znajdujących się w jego wnętrzu bazowych podzespołach sprzętowych.

Galeria programu

Program sam w sobie nie oferuje w zasadzie nic poza możliwością przeglądania listy działających w systemie procesów czy też informacji o znajdujących się w komputerze procesorze, płycie głównej, pamięci RAM, układzie graficznym, dysku twardym, karcie dźwiękowej oraz interfejsie sieciowym. To niedociągnięcie w dużym stopniu niweluje jednak możliwy opcjonalnie do wyświetlenia na pulpicie estetyczny pasek informacyjny.

Na wspomnianym pasku znajdziemy informacje o transferze przychodzącym i wychodzącym z naszego komputera, procentowym wykorzystaniu pamięci RAM oraz temperaturze CPU. To jednak nie wszystko. Kliknięcie dowolnej informacji dostępnej na belce wyświetla dodatkowe dane np. o aplikacjach pobierających lub wysyłających do Internetu dane, procesach zużywających najwięcej zasobów pamięci i procesora oraz temperaturze rdzeni CPU i GPU.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Kuma-san   6 #2 01.11.2016 13:06

Po 3 BSODach na win7 64bit bardzo odradzam komukolwiek.

Bogdan_G   17 #1 07.02.2016 05:03

Akurat się rozpędziłem. Nawet odpuszczę sobie. Poczekam na wersję portable. W tym instalacyjnym wise system monitor, clam odnajduje Win.Trojan.Application-1470.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.