Wise System Monitor Wise System Monitor 1.53

Strona główna Windows Narzędzia Identyfikacja sprzętu i oprogramowania
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Wise System Monitor to niewielkie i bardzo proste narzędzie systemowe, które dostarcza podstawowych informacji o działających na komputerze procesach oraz znajdujących się w jego wnętrzu bazowych podzespołach sprzętowych.

Program sam w sobie nie oferuje w zasadzie nic poza możliwością przeglądania listy działających w systemie procesów czy też informacji o znajdujących się w komputerze procesorze, płycie głównej, pamięci RAM, układzie graficznym, dysku twardym, karcie dźwiękowej oraz interfejsie sieciowym. To niedociągnięcie w dużym stopniu niweluje jednak możliwy opcjonalnie do wyświetlenia na pulpicie estetyczny pasek informacyjny.

Na wspomnianym pasku znajdziemy informacje o transferze przychodzącym i wychodzącym z naszego komputera, procentowym wykorzystaniu pamięci RAM oraz temperaturze CPU. To jednak nie wszystko. Kliknięcie dowolnej informacji dostępnej na belce wyświetla dodatkowe dane np. o aplikacjach pobierających lub wysyłających do Internetu dane, procesach zużywających najwięcej zasobów pamięci i procesora oraz temperaturze rdzeni CPU i GPU.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!