Wise Video Downloader Wise Video Downloader 2.82

Strona główna Windows Multimedia Pobieranie wideo
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Wise Video Downloader to darmowa aplikacja przeznaczona do wyszukiwania i pobierania materiałów wideo z serwisu YouTube.

Program pozwala na szybkie pobieranie klipów wideo z serwisu YouTube. By pobrać wybrany film wystarczy wprowadzić adres URL wideo, a następnie kliknąć w przycisk pobierz. Z poziomu ustawień aplikacji Wise Video Downloader użytkownik ma możliwość wyboru jakości pobieranych wideo w stosunku najlepsza jakość do najmniejszy rozmiar, ustawić domyślną lokalizację zapisu plików czy wygenerować wersję portable programu.

Choć aplikacja nie oferuje wielu opcji to ciągle świetnie sprawdza się do tego celu w jakim została stworzona. Dodatkowo Wise Video Downloader wyposażony został w wyszukiwarkę filmów z serwisu YouTube. Z poziomu rezultatu wyszukiwania można oczywiście pobrać filmy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!