Wise iPhone Care Pro 2.1.01

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Inne programy dla urządzeń mobilnych
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Wise iPhone Care Pro to narzędzie dla pecetów, które pozwala na zwiększenie wydajności (i nie tylko) urządzeń z systemem operacyjnym iOS. Składa się z sześciu mniejszych aplikacji, dzięki którym możliwe jest rozwiązanie wszystkich problemów z produktami firmy Apple.

Za sprawą Wise iPhone Care Pro użytkownik można bezproblemowo (za pomocą jednego kliknięcia!) usunąć niepotrzebne pliki znajdujące się na iPhonie, iPadzie czy iPodzie, by zwolnić miejsce w pamięci urządzenia i sprawić, że będzie ono działało dużo płynniej. Autorzy opisywanego programu gwarantują ochronę prywatności i danych użytkownika.

Wise iPhone Care Pro oferuje także możliwość zarządzania danymi (mowa chociażby o kontaktach, notatkach oraz kalendarzu) i udostępniania między innymi muzyki, wideo, zdjęć i aplikacji. Pozwala na łatwe przenoszenie danych z iPhone'a, iPada czy iPoda na dysk twardy komputera (po podłączeniu wybranego urządzenia do peceta) i umieszczanie plików na urządzeniach z iOS. Chcąc zadbać o odpowiednią ilość wolnego miejsca, można wykryć i usunąć duplikaty.

W obawie przed utratą cennych zdjęć, dokumentów czy jakichkolwiek innych plików, Wise iPhone Care Pro umożliwia tworzenie kopii zapasowej oraz przywracanie danych w systemie operacyjnym iOS. Wszystkie te czynności mogą odbyć się bez wykorzystania iTunes (np. w sytuacji, kiedy usługa firmy Apple nie rozpoznaje urządzenia) w celu zaoszczędzenia czasu (tradycyjna metoda jest wolniejsza, gdyż wymaga załadowania całej biblioteki iTunes).

Wise iPhone Care Pro to narzędzie także dla tych użytkowników, którzy chcieliby wyłączyć irytujące reklamy podczas korzystania z iPhone'a, iPada i iPoda. Blokuje reklamy wyświetlane w najpopularniejszych aplikacjach (np. YouTube i Pandora) i zapobiega wyciekom danych użytkownika w trakcie korzystania z sieci. Brak reklam to również spora poprawa wydajności pracy urządzeń firmy Apple.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!