r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Witaj Szkoło ;-)

Strona główna Aktualności

O autorze

Dziś rozpoczął się nowy rok szkolny. Ci Czytelnicy, którzy mają edukację już za sobą, zapewne z nostalgią wspominają te beztroskie czasy ;-) Pozostałym - zarówno uczniom, którzy już jutro rozpoczynają naukę, jak i studentom, których rozpoczęcie nowego roku akademickiego czeka niedługo - przypominamy o zamieszczonych w vortalu propozycjach programów edukacyjnych.

Programy z uruchomionej we wrześniu ub.r. kategorii Edukacja i Nauka w dziale Programy cieszą się bardzo dużą popularnością. Zamieszczamy w niej programy do nauki języka polskiego, wielu języków obcych, matematyki, fizyki, astronomii, biologii, chemii, geografii, historii, a także programy edukacyjne dla najmłodszych. Oprócz programów stricte edukacyjnych znajdziecie w nim pomocnicze w nauce (i nie tylko) aplikacje takie jak słowniki i translatory, kalkulatory, programy dla uczniów i nauczycieli. Wśród wielu programów można znaleźć nawet takie, które służą do nauki języka migowego, alfabetu morse'a czy też języka chińskiego ;-) Dzisiaj opublikowaliśmy też kilka nowych pozycji do nauki języków obcych.

Mamy nadzieję, że programy te pomogą Wam w pozytywnym przebrnięciu przez zbliżające się klasówki, kolokwia czy egzaminy. Zapraszamy do działu Programy!

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.