r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Wkrótce IT Academic Day w Gdańsku i Sosnowcu

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

W przyszłym tygodniu na dwóch kolejnych uczelniach — Politechnice Gdańskiej i Uniwersytecie Śląskim — odbędą się bezpłatne konferencje z cyklu IT Academic Day.

IT Academic Day to cykl konferencji na uczelniach technicznych w całej Polsce, organizowany przez koła naukowe studentów przy współpracy firmy Microsoft. Udział w IT Academic Day to doskonały sposób na zdobycie najbardziej aktualnej wiedzy dotyczącej programowania z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi i języków dostarczonych przez firmę Microsoft. Tematyka spotkań obejmuje również zagadnienia przeznaczone dla specjalistów IT i wszystkich, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z technologiami Microsoftu.

Na Uniwersytecie Śląskim tegoroczna konferencja odbędzie się we wtorek, 29 listopada. Tematyka wykładów obejmuje między innymi Kinect, nowości w .NET 4.5 oraz ułatwienia dostępu dla osób niepełnosprawnych, jak również przegląd innowacji w firmie Microsoft i konkursu Imagine Cup. Uczestnicy konferencji będą mogli ponadto wygrać zestaw Xbox 360 z Kinectem. Na Politechnice Gdańskiej IT Academic Day będzie miał miejsce dzień później, w środę, 30 listopada. Wykłady będą dotyczyły takich tematów jak Windows Phone 7, XNA czy ASP.NET. Portal dobreprogramy jest patronem medialnym obu konferencji.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.