r   e   k   l   a   m   a
reklama

Wkrótce duża aktualizacja Google Maps dla Androida

Strona główna Aktualności

O autorze

Wkrótce wprowadzona będzie duża aktualizacja map dla systemu Android. Pojawią się budynki w 3D, a także znacznie szybsze wczytywanie wybranych miejsc.

Na temat map w Androidzie mówił Andy Rubin, wiceprezes ds. technicznych firmy Google, podczas konferencji D Mobile w San Francisco. Planowana aktualizacja ma wprowadzić między innymi szybsze wczytywanie map, widok budynków w 3D, rozszerzone funkcje offline, a także możliwość korzystania z kompasu do zmiany położenia mapy. Wczytywane miejsca będą również bardziej dopracowane, podobnie efekty przejść między poszczególnymi mapami. Widok 3D budynków pozwoli na oglądanie map z poziomu osoby poruszającej się ulicą. Zmiany dotyczyć będą również nawigacji turn-by-turn, która umożliwi ponowne wytyczanie trasy nawet w trybie offline.

Przypomnijmy, że nawigacja w ramach Google Maps Navigation pojawiła się w Europie w czerwcu tego roku. Obecnie, korzystając z wbudowanego w smartfonie kompasu, użytkownik będzie mógł jeszcze łatwiej orientować się w terenie. Na razie nie podano dokładnej daty wprowadzenia aktualizacji map dla systemu Android.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieW tym kraju nie ma prądu, ale mają za to najgroźniejszych hakerów