Wkrótce kolejny DataCenter & Storage GigaCon w Warszawie

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

25 stycznia w Warszawie odbędzie się kolejna edycja corocznej, bezpłatnej konferencji poświęconej pamięciom masowym i systemom baz danych dla przedsiębiorstw pod hasłem DataCenter & Storage GigaCon.

Konferencja jest skierowana do szerokiego kręgu odbiorców wykorzystujących lub zamierzających wdrażać omawiane technologie i narzędzia. Podczas DataCenter & Storage GigaCon w szczególności poruszane będą tematy związane z technologią, środowiskiem, narzędziami gwarantującymi niezawodny, bezpieczny dostęp do baz danych oraz pamięciami masowymi, ich architekturą oraz funkcjami. W agendzie spotkania znajdują się zarówno sesje przeznaczone dla osób zainteresowanych centrami danych (serwery, systemy operacyjne, klastry, bezpieczeństwo, wirtualizacja) oraz stricte przechowywaniem danych (architektury SAN i NAS, składowanie i replikacja, odzyskiwanie po awarii, sprzęt).

Udział w konferencji jest bezpłatny, wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja na stronie spotkania. Serwis dobreprogramy jest patronem medialnym konferencji.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję