Wkrótce kolejny Firefox

Strona główna Aktualności

O autorze

Wczoraj ukazały się pierwsze wersje kandydujące (RC1) przeglądarki Mozilla Firefox 2.0.0.3 i 1.5.0.11. Wydania stabilne powinny być dostępne w najbliższych dniach.

Firefox 2.0.0.3 i 1.5.0.11 nie będą regularnymi wydaniami, przygotowano je w celu szybkiego poprawienia kilku znalezionych niedawno błędów. Niedługo po nich zostaną wydane zwykłe, planowane wersje 2.0.0.4 i 1.5.0.12.

Tymczasem, trwają prace nad kolejną, trzecią wersją "liska", która ma umożliwić między innymi uruchamianie aplikacji webowych (takich jak na przykład Google Docs & Spreadsheets) w trybie offline, bez połączenia z Internetem. Prócz tego dostaniemy możliwość synchronizacji zakładek online, poprawione przeglądanie w kartach i lepszy menedżer haseł. Pierwsza publiczna beta trzeciego Firefoksa powinna ukazać się późną wiosną, a na stabilne wydanie poczekamy do jesieni.

Pliki instalacyjne wersji 2.0.0.3 i 1.5.0.11 dostępne są na serwerze twórców. Przypominamy, że są to wersje testowe i nie powinny być używane do normalnej pracy.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję