r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Wkrótce korporacyjny AIM

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma AOL planuje w połowie tego roku wydać nową wersję tworzonego przez siebie komunikatora sieciowego AIM, szczególnie popularnego w USA. Nowa edycja przygotowana będzie w dwóch rodzajach, jeden z nich, tak jak dotychczas, skierowany będzie do użytkowników domowych i małych firm, nowością zaś będzie wersja korporacyjna.

Obie z nich zawierały będą wysoce konfigurowalny interfejs, poprawione bezpieczeństwo, a także funkcje rozmów audio i wideo, konferencji i wiele innych usprawnień. Jak na razie nie są znane szczegóły techniczne, nie wiadomo też, w jaki sposób sprzedawana będzie wersja korporacyjna. Prawdopodobnie zastosowany zostanie coraz popularniejszy system miesięcznych subskrypcji. Twórcy zapowiadają, że program będzie miał możliwość kontaktu z użytkownikami korporacyjnych komunikatorów innych firm. Rozwój programu jest z pewnością zainspirowany rosnącą popularnością rozwiązań Yahoo, Microsoftu i Google. Firma AOL była pionierem na rynku IM, aktualnie posiada 56% udziałów w tej branży.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.