r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Wkrótce lepsza jakość filmów w YouTube

Strona główna Aktualności

YouTube, najpopularniejszy serwis pozwalający na publikowanie w Internecie własnych filmów, w przeciągu najbliższych miesięcy zaoferuje dużo lepszą jakość prezentowanych filmów.

Współzałożyciel serwisu, Steve Chen, poinformował, że aktualnie trwają wewnętrzne testy nowej jakości publikowanych plików, a wszyscy użytkownicy serwisu będą mogli z niej skorzystać w przeciągu najbliższych trzech miesięcy. Nie wiadomo jeszcze, jaka to będzie rozdzielczość. Niektóre źródła sugerują, że może to być nawet HD (1280x720 lub1920x1080 pikseli), ale raczej względy techniczne zdecydują o obniżeniu rozdzielczości.

Większa rozdzielczość to automatycznie większa ilość danych do przesłania, co nie tylko drastycznie podnosi koszty utrzymania serwisu, ale także zmusza użytkowników do długiego czekania na zbuforowanie wideo. Warto przy okazji wspomnieć, że od kilku dni na YouTube obowiązuje wyższy limit wielkości filmu - 1GB, zamiast dotychczasowych 100MB.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.