reklama

Wkrótce nowe funkcje w poczcie GMail

Strona główna Aktualności

O autorze

Wydana w kwietniu 2004 roku przez Google poczta GMail rozpoczęła małą rewolucję w zakresie korzystania z poczty elektronicznej. Od premiery jej funkcjonalność prawie nie zmieniła się, ale być może już wkrótce pojawią się ciekawe nowości.

Google nie wydało jeszcze żadnych oficjalnych informacji na ten temat, ale dowodem na to, że trwają prace nad nowymi funkcjami jest pojawienie się nowych fraz w systemie tłumaczenia produktów firmy. Wynika z nich, że GMail uzyska obsługę technologii Google Gears, dzięki której możliwe będzie pobieranie listów na dysk komputera i przeglądanie ich bez połączenia z Siecią.

Drugą funkcją będzie możliwość przeglądania danych dotyczących konta, a dokładnie historii logowania, tego, z jakich adresów IP uzyskano do niego dostęp i informacji, na ilu komputerach aktualnie jesteśmy zalogowani.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy nowe funkcje zostaną udostępnione użytkownikom, ale ponieważ od ostatnich zmian upłynęło już sporo czasu, można mieć nadzieję, że nastąpi to całkiem niedługo.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama