r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Wkrótce nowe usługi w Windows Live

Strona główna Aktualności

Microsoft planuje wkrótce poszerzyć ofertę Windows Live o dwie nowe usługi - Windows Live Documents oraz Windows Live Devices.

Jak donosi serwis LiveSide.net, pierwsza z nowości - Documents - będzie umożliwiać tworzenie dokumentów przy użyciu webowego pakietu Office. Krok ten ma na celu umożliwienie Microsoftowi konkurowanie z webowym pakietem Google Docs, który funkcjonuje w sieci od 2006 roku. Z kolei usługa o nazwie Devices będzie przypominać połączone ze sobą Windows Live Sync i Windows Live Mesh. Ma ona umożliwiać łatwą wymianę danych między różnymi urządzeniami, ich wzajemną synchronizację a także zdalny dostęp do plików i programów.

Powyższe usługi pojawiły się w Windows Live nieprzypadkowo. Zespoły tworzące Office Live i Live Mesh dołączyły do Windows Live, by Microsoft mógł stawić czoła rosnącej konkurencji ze strony Google. Twórca popularnej wyszukiwarki jest obecnie liderem pod względem usług internetowych i promuje swoje produkty jako lepsze i tańsze od tych oferowanych przez Microsoft. Silna integracja kolejnych usług z Windows Live może pomóc Microsoftowi odzyskać inicjatywę w tej dziedzinie.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.