r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Wkrótce nowy Amarok

Strona główna Aktualności

O autorze

Ukazała się wersja RC 1 nowego Amaroka 2.0 - popularnego odtwarzacza muzyki dla systemów uniksopodobnych. Jest ona powiązana z czwartą odsłoną KDE i ma za zadanie przetestowanie funkcjonalności, dostępnych później w wersji finalnej.

Projekt wkracza w fazę zamrożenia, co oznacza, że zestaw funkcji, który znajdzie się w ostatecznej wersji nie będzie się bardzo różnił od tego, co znajdziemy w RC1. W stosunku do ostatniego wydania testowego dodano możliwość kasowania i edycji nazw poprzez przeglądarkę listy odtwarzania za pomocą klawiatury. Widoki podstawowy i zaawansowany są synchronizowane podczas edycji pliku, drugi z nich zawiera od teraz także przycisk Usuń. Prócz tego pojawiła się funkcja pozwalająca na import statystyk z iTunes, informacje na temat ścieżki mogą być zmieniane ponownie z poziomu przeglądarki plików, z kolei opcja o nazwie "Pokaż aktywne utwory" została przeniesiona z listy menu kontekstowego paska narzędzi do playlisty.

Więcej informacji na temat pierwszej kandydatki Amaroka 2.0 na stronie twórców.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.