r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Wkrótce nowy Gmail

Strona główna Aktualności

Prowadzona przez Google, popularna usługa poczty elektronicznej GMail stale poszerza się o nowe funkcje. W rozmowie dziennikarza serwisu CNET z Toddem Jacksonem - product menadżerem Gmaila, udało się uzyskać garść informacji na temat planowanych nowości, które wkrótce mają pojawić się w usłudze.

Pierwszą ważną zmianą ma być możliwość tworzenia własnych stylów, poza istniejącymi kompozycjami udostępnionymi pod koniec listopada ubiegłego roku. Poprawiony zostanie też komfort dostępu mobilnego. W tym celu w Gmailu pojawi się obsługa sieci 3G, a pewne elementy interfejsu będą wykorzystywały HTML5. Podyktowane jest to brakiem aplikacji do obsługi Gmaila dla iPhone - równolegle pojawić by się musiały bliźniacze programy dla urządzeń konkurencji.

Prócz tego pojawi się możliwość prowadzenia czatów w rozdzielczości HD za pomocą udostępnianej do tego celu wtyczki. W zależności od jakości połączeń, ma ona obsługiwać bogaty zakres rozdzielczości począwszy od VGA (640x480 pikseli) po High Definition. Ostatnie dwie nowości dotyczą kolejno walki z duplikatami kontaktów oraz dzielenia się dużymi plikami.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.