r   e   k   l   a   m   a
reklama

Wkrótce rusza program beta Windows 7

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Pierwsi użytkownicy otrzymali już zaproszenia do uczestnictwa w zamkniętym, technicznym programie beta systemu Windows 7. Beta 1 spodziewana jest tuż na początku 2009 roku i najprawdopodobniej będzie dostępna publicznie.

Microsoft rozpoczął wysyłanie zaproszeń do programu technicznego beta Windows 7 dla najaktywniejszych członków społeczności i byłych beta-testerów. To właśnie oni jako pierwsi będą mogli testować wersję Beta 1 i zgłaszać bezpośrednio do Microsoftu błędy oraz sugestie. Beta 1 ma się pojawić na początku przyszłego roku, a na razie po wypełnieniu ankiety nominacyjnej zaproszeni testerzy zyskują dostęp do zamkniętych grup dyskusyjnych poświęconych Windows 7.

Beta 1 według nieoficjalnych informacji będzie udostępniona również publicznie. Pojawiły się również głosy ze żródeł zbliżonych do Microsoftu, że będzie to jedyny publiczny przedpremierowy build systemu Windows 7.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSzef Wykopu o cenzurze w Internecie: Czujemy się zmuszeni do ucieczki z Unii