r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Wkrótce zamówimy pizzę z menu Xboksa 360

Strona główna Aktualności

Microsoft bardzo chciałby, aby graczom nie było do szczęścia nic więcej potrzebne, niż Xbox 360 (i ewentualnie oczywiście kolejna konsola firmy), ale nawet jeżeli ktoś jest w stanie spędzić przed telewizorem z padem w ręku wiele godzin, w końcu kiedyś zjeść coś musi. Na tę potrzebę jednak znalazł się sposób — w porozumieniu z Pizza Hut powstała specjalna aplikacja do zamawiania pizzy. Z użyciem sensora Kinect zaprojektujemy nawet własną.

Dla leniuchów przewidziano rzecz jasna dostęp do pełnej oferty gotowych przepisów (w tym różnorakich innych przekąsek), a poprzez integrację z serwisem PizzaHut.com można zapisywać sobie ulubione dania, by potem tylko szybko złożyć kolejne zamówienie. Microsoft przyznaje, że to niecodzienny pomysł, masa ludzi jednak kocha pizzę, więc jest pewny sukcesu. Przedsięwzięcie traktowane jest również jako pewnego rodzaju program pilotażowy. Od jego popularności zależeć będą kolejne ruchy w temacie gastronomii rodem z konsoli... Aplikacja pojawi się w USA na przestrzeni najbliższych godzin. Do 6 maja pierwsze zamówienia złożone za jej pośrednictwem dają 15% rabat.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.