r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Włącz Google Chrome na smartfonie i walcz ze szturmowcami!

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Google przygotowało bardzo ciekawą nowość dla miłośników „Gwiezdnych wojen”. Dzięki przeglądarce Chrome, nasz smartfon zmieni się w… miecz świetlny, którym powalczymy ze szturmowcami Imperium.

Całą zabawę można rozpocząć w bardzo prosty sposób. Najpierw trzeba uruchomić w przeglądarce Google Chrome stronę lightsaber.withgoogle.com, a następnie wpisać wygenerowany tam adres witryny w Chrome'a na smartfonie. Po otworzeniu jej na naszym urządzeniu, zostaniemy poproszeni o skalibrowanie go. Trwa to kilka chwil, a później zaczyna się zabawa.

Najpierw przejdziemy krótkie szkolenie, a później trafimy na pokład statku kosmicznego Imperium, gdzie czekają już na nas szturmowcy. Do obrony mamy miecz świetlny, którym sterujemy naszym smartfonem. Zabawa jest możliwa dzięki akcelerometrowi wbudowanemu w smartfon, który umożliwia powtarzanie ruchów miecza świetlnego wykonywanych telefonem na ekranie komputera.

r   e   k   l   a   m   a

Zabawa jest przednia i dostarcza mnóstwo frajdy. Przy okazji pokazuje też możliwości przeglądarki Google Chrome. „Gwiezdne wojny” w przeglądarce bazują na WebGL dla grafiki 3D oraz WebRTC z WebSockets dla komunikacji między smartfonem i komputerem. Wszystko to w ramach projektu Chrome Experiments.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.