Wms2Cad 1.2.3

Strona główna Windows Firma Programy dla geodetów
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Wms2Cad to uniwersalny klient WMS/TMS dla programów CAD, który służy do wyświetlania map rastrowych z wspomnianych serwisów bezpośrednio na rysunku CAD.

Program umożliwia połączenie z dowolnym serwisem WMS, jeśli właściciel serwisu udostępnił publiczny adres usługi. Znając adres usługi WMS, można samodzielnie zdefiniować połączenie z serwisem przy pomocy specjalnego kreatora. Mniej doświadczeni użytkownicy mogą skorzystać z gotowych definicji połączeń, wśród których mają do wyboru kilkadziesiąt predefiniowanych połączeń dla różnych serwisów mapowych, w tym najpopularniejsze w Polsce mapy topograficzne i ortofotomapy z serwisu Geoportal oraz mapy z serwisu Open Street Map.

Wms2Cad współpracuje z takim oprogramowanie CAD jak AutoCAD (od wersji 2000 do najnowszej), AutoCAD LT (tylko z programem LT Extender lub CadstaMax), MicroStation (od wersji 8.1: v8 2004 EDITION, XM, v8i, Connect Edition oraz wersjami pochodnymi: PowerDraft, PowerMap, PowerSurvey, Redline) oraz IntelliCAD (od wersji 2000 do najnowszych, w tym progeCAD, GstarCAD, ZwCAD, BricsCad i inne).

Narzędzie oferuje możliwość kalibracji rastrów w formatach BMP, TIFF, JPEG, PCX, PNG, GIF itp.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni i pobranie maksymalnie 1000 kafelków.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!