r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

WoReG v1.3

Strona główna Windows Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

WoReG (Wolna Regulacja Głośności) to bardzo nietypowa aplikacja. Program umożliwia zmianę głośności miksera audio do wybranego przez nas poziomu. Można wybrać zarówno kilka sterowników (np. WAV i CDAudio) jak i ilość sekund, przez którą program będzie podgłaśniał bądź ściszał muzykę. Po uruchomieniu aplikacji ukaże się okno konfiguracji, w którym będziemy mogli ustalić parametry pracy programu. Przydatne zarówno dla tych co lubują zasypiać przy dźwięku muzyki, jak i tych, którzy lubią się przy niej budzić...

Galeria programu

Uwaga!

Aby aplikacja zmieniła głośność o wybranej godzinie, należy z pola na środku okna skopiować ścieżkę do pliku wraz z parametrami do schowka i wkleić ją przy definiowaniu zadania w Harmonogramie Zadań.

Przykładowo, jeśli wstajemy o godzinie 7:15 rano, i chcemy aby budziła nas np. muzyka z komputera, możemy ustawić, aby aplikacja o godzinie 6:59 rano całkowicie wyciszyła głośniki ("C:Program FilesWoReG.exe" /set 0 0 0 0), a następnie minutę później podgłaśniała muzykę do poziomu 50% przez 60 sekund ("C:Program FilesWoReG.exe" /set 50 60 0 0).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.