r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

WoReG v1.3

Strona główna Windows Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

WoReG (Wolna Regulacja Głośności) to bardzo nietypowa aplikacja. Program umożliwia zmianę głośności miksera audio do wybranego przez nas poziomu. Można wybrać zarówno kilka sterowników (np. WAV i CDAudio) jak i ilość sekund, przez którą program będzie podgłaśniał bądź ściszał muzykę. Po uruchomieniu aplikacji ukaże się okno konfiguracji, w którym będziemy mogli ustalić parametry pracy programu. Przydatne zarówno dla tych co lubują zasypiać przy dźwięku muzyki, jak i tych, którzy lubią się przy niej budzić...

Galeria programu

Uwaga!

Aby aplikacja zmieniła głośność o wybranej godzinie, należy z pola na środku okna skopiować ścieżkę do pliku wraz z parametrami do schowka i wkleić ją przy definiowaniu zadania w Harmonogramie Zadań.

Przykładowo, jeśli wstajemy o godzinie 7:15 rano, i chcemy aby budziła nas np. muzyka z komputera, możemy ustawić, aby aplikacja o godzinie 6:59 rano całkowicie wyciszyła głośniki ("C:Program FilesWoReG.exe" /set 0 0 0 0), a następnie minutę później podgłaśniała muzykę do poziomu 50% przez 60 sekund ("C:Program FilesWoReG.exe" /set 50 60 0 0).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.