r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Woblink 3.90

Strona główna Android Rozrywka i hobby Biblioteki i księgarnie ebooków

Aplikacja Woblink to klient największej polskiej księgarni elektronicznej, w której można kupić e-booki i audiobooki. Aplikacja pozwala robić zakupy, zarządzać półką i czytać kupione książki.

Galeria programu

Aplikacja pozwala wygodnie przeglądać zawartość sklepu, przeszukiwać kategorie, przeglądać nowości i bestsellery. Na podstawie już kupionych pozycji będzie sugerować kolejne, które mogą czytelnika zainteresować. Nie zabrakło możliwości oceniania przeczytanych pozycji.

Wszystkie kupione e-booki i audiobooki aplikacja umieści na wirtualnej półce. Z jej poziomu można czytać książki i słuchać audiobooków, zarówno online (streaming), jak i po pobraniu. Podczas czytania można dobrać rozmiar i krój fontu, marginesy, jasność ekranu i tło. Słuchanie pozwala ustawić czas, po którym odtwarzacz zostanie wyłączony.

Dodatkowo, dzięki modułowi Czytaj PL, w aplikacji można czytać i słuchać 12 bestsellerowych tytułów, przez 30 dni za darmo, o ile uda się znaleźć przystanej z kodem QR, umożliwiającym pobranie książki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.