Woblink Woblink 4.2.18

Strona główna Android Rozrywka i hobby Biblioteki i księgarnie ebooków
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja Woblink to klient największej polskiej księgarni elektronicznej, w której można kupić e-booki i audiobooki. Aplikacja pozwala robić zakupy, zarządzać półką i czytać kupione książki.

Aplikacja pozwala wygodnie przeglądać zawartość sklepu, przeszukiwać kategorie, przeglądać nowości i bestsellery. Na podstawie już kupionych pozycji będzie sugerować kolejne, które mogą czytelnika zainteresować. Nie zabrakło możliwości oceniania przeczytanych pozycji.

Wszystkie kupione e-booki i audiobooki aplikacja umieści na wirtualnej półce. Z jej poziomu można czytać książki i słuchać audiobooków, zarówno online (streaming), jak i po pobraniu. Podczas czytania można dobrać rozmiar i krój fontu, marginesy, jasność ekranu i tło. Słuchanie pozwala ustawić czas, po którym odtwarzacz zostanie wyłączony.

Dodatkowo, dzięki modułowi Czytaj PL, w aplikacji można czytać i słuchać 12 bestsellerowych tytułów, przez 30 dni za darmo, o ile uda się znaleźć przystanej z kodem QR, umożliwiającym pobranie książki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!