Woda jest super Woda jest super 1.1.6

Strona główna Android Edukacja i nauka Gry i programy dla dzieci
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja Woda jest super to gra edukacyjna dla dzieci, która uczy, jak ważną rolę w przyrodzie i w życiu człowieka pełni woda.

Dawno nie byliśmy pod tak dobrym wrażeniem świeżo odkrytej aplikacji. Woda jest super jest przepięknie wykonana, utrzymana w komiksowej konwencji, opatrzona bardzo ładną grafiką i wzbogacona przyjemnymi komentarzami głosowymi. Na głos doradza nam chłopczyk, który objaśnia kolejne kroki do wykonania w grze i opowiada co nieco o sensie np. właściwego nawodnienia dla prawidłowego rozwoju roślin.

W grze sprawdzimy, jak powstaje deszcz, jak zachowują się przedmioty, gdy wrzucimy je do wanny pełnej wody, jak woda wpływa na zieleń... Wrażenia z zabawy nawet dla dorosłego są bardzo ciekawe, a dzieci grające w Woda jest super powinny być zadowolone jeszcze bardziej. To wszystko sprawia, że tę aplikację można zdecydowanie polecić rodzicom, którzy szukają ciekawych aplikacji dla swoich pociech, chcąc dostarczyć im zabawy połączonej z nauką. Warto też podkreślić, że w aplikacji nie znajdziemy reklam, nie ma więc ryzyka, że w trakcie zabawy pociechy klikną w niepotrzebne treści.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!