Wolfenstein 3D Rearmed 1.0.0 High Resolution

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Chociaż czasy świetności Wolfenstein 3D ma już dawno za sobą, fani gry ciągle lubią powracać do klasyki gatunku strzelanek FPP. Bezpłatny projekt Wolfenstein 3D Rearmed to udana próba odtworzenia klimatu z pierwowzoru we współczesnych realiach komputerowych. Nie zmieniano, co dobre. Postawiono na szybką akcję przy nieco odświeżonej szacie graficznej. W rezultacie mamy tytuł na nudne wieczory.

Tło historyczne nie jest zbytnio ważne. Oczywiście naziści chcą zapanować nad światem i samotny komandos musi im w tym przeszkodzić. Tak jak niegdyś, zabawa opiera się na błądzeniu po lochach, zamkach oraz innych starych budynkach w poszukiwaniu kluczy potrzebnych, aby przejść dalej. Po drodze przyjdzie zbierać różne świecidełka, bronie i amunicję czy żywność z apteczkami, jak też eliminować wrogów.

Należy stale uważać na poziom życia, liczbę pocisków, a przy okazji także zebranych skarbów i odkrytych sekretnych pomieszczeń. Stopniowo bohater dorabiał będzie się również coraz potężniejszych narzędzi zniszczenia, co idzie w parze z wprowadzaniem na wojenną scenę mocniejszych przeciwników. Rozgrywkę umilają nawiązująca do dawnego hitu ścieżka muzyczna i obowiązkowe odzywki przeciwników po niemiecku.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!