Wolfram: Modern Wolfenstein3D Remake

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Młodzi gracze niechętnie sięgają po rozpikselowaną klasykę gier komputerowych, do których z całą pewnością należy też strzelanka Wolfenstein 3D. O hicie sprzed lat nie zapominają jednak również miłośnicy bardziej nowoczesnych silników, lubiący czerpać inspiracje z oryginału. Wolfram to kolejna bardzo udana próba odtworzenia klimatu przygód niezłomnego Williama Blazkowicza, gra oferująca świetnej jakości grafikę.

Ustawień przy okazji poziomu oprawy jest sporo, więc zadowoleni będą tak posiadacze starszych zestawów PC, jak też takich niedawno złożonych konfiguracji. Nie należy tylko spodziewać się cudów, bowiem w końcu w Wolfie 3D błądziliśmy po dosyć monotonnych korytarzach, co znajduje odzwierciedlenie w duchowym spadkobiercy tytułu. Sporo pracy włożono mimo wszystko w tekstury, modele czy oświetlenie.

Wzorem współczesnych strzelanek FPP, da się też przysunąć broń do oka, by przymierzyć w cel. Przydaje się to niejednokrotnie, bo w pełnym trójwymiarze pomieszczenia są bardziej obszerne, a wrogowie dalej rozstawieni. Charakteryzują się także dużo lepszą sztuczną inteligencją. Potrafią się przyczaić, kucnąć czy otworzyć zamknięte drzwi. Nie zabrakło psów, przedmiotów do odnalezienia oraz sekretów.

Uwaga!

Podstawowe wydanie gry Wolfram doczekało się w końcu aktualizacji do wersji 1.1. Zachęcamy do pobrania łatki, choć nie jest ona wymagana do uruchomienia programu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!