WolframAlpha WolframAlpha 1.0.0.251

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

WolframAlpha najprościej nazwać wyszukiwarką, która odpowiada na pytania sformułowane w języku naturalnym. Dzięki swojej specyfice doskonale sprawdza się przy rozwiązywaniu zadań matematycznych.

Aplikacja WolframAlpha zapewnia nam lepszy dostęp do strony z poziomu naszych urządzeń mobilnych. Kluczową część ekranu stanowi okno wyszukiwania. Poza językiem matematycznym, obsługuje ona zapytania w języku angielskim. Wsparcie dla języka naturalnego oznacza, że nasze pytania możemy formułować w naturalny sposób. Jeżeli chcemy się dowiedzieć jaki kraj w europie ma najmniejszy przyrost naturalny, wystarczy zadać to pytanie.

O wiele bardziej uniwersalnym zastosowaniem dla WolframAlpha jest wsparcie języka matematycznego. Wystarczy odpowiednio zapisać równianie, zapytać o funkcje itp. by otrzymać dokładne rozwiązanie, opisy i wykresy. Aplikacja dysponuje swoją własną klawiaturą, która pomaga wprowadzać równania matematyczne. Ulubione wyszukania możemy przypiąć do ekranu głównego jako kafelki, dzięki czemu zyskamy do nich szybszy dostęp.

Niestety WolframAlpha na urządzenia mobilne jest aplikacją płatną. Jego cena to około 10 zł. Nie dysponuje darmową wersją testową. Jest to aplikacja uniwersalna, tak więc jeden zakup zapewnia nam dostęp do programu na Windows Phone i Windows 8.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!