Wolni Farmerzy

Strona główna Windows Gry RPG i MMO
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Wolni Farmerzy to gra sieciowa dostępna wyłącznie przez przeglądarkę stron internetowych, która spodoba się wszystkim miłośnikom Symulatora Farmy oraz mobilnym klonom tego typu produkcji.

Symulator Farmy w przeglądarce

Zadaniem gracza w Wolnych Farmerach jest oczywiście umiejętne zarządzanie własnym gospodarstwem rolnym. Do naszych obowiązków należy więc hodowanie zwierząt, uprawianie roślin, zbieranie plonów, które następnie sprzedamy naszym klientom, by zarobić jak najwięcej pieniędzy. Gotówkę przeznaczymy, rzecz jasna, na rozwój, stawiając nowe budynki, ulepszając posiadane już konstrukcje oraz nabywając kolejne maszyny rolnicze.

Graj sam lub z innymi

Wolni Farmerzy to gra online, której autorzy udostępnili kilkadziesiąt unikatowych etapów, a oprócz tego zaimplementowali liczne aktywności poboczne, więc nie musimy obawiać się, że rozgrywka szybko dobiegnie końca. Zwłaszcza, że kluczem do sukcesu jest tutaj współpraca z innymi użytkownikami z całego świata. Możemy zarówno pomagać im, jak i przeszkadzać, starając się osiągnąć wyznaczone cele.

Free-to-play

Co istotne, Wolni Farmerzy to gra, w którą można grać zupełnie za darmo. Niemniej warto pamiętać, że znajdziemy w niej system mikropłatności umożliwiający kupowanie dodatkowych przedmiotów za prawdziwe pieniądze.

Najważniejsze cechy:

  • darmowy symulator farmy
  • rozgrywka w przeglądarce internetowej
  • klasyczne rozwiązania w mechanice zabawy
  • możliwość współpracy i rywalizacji z innymi graczami
  • opcjonalne mikropłatności

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!