Wondershare Data Recovery Wondershare Data Recovery 5.0.9

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie danych
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Wondershare Data Recovery to nieskomplikowane i szybkie w działaniu narzędzie przeznaczone do odzyskiwania utraconych danych i partycji. Z jego pomocą sprawnie przywrócimy pliki w ponad 500 formatach, usunięte w różnych okolicznościach z standardowych dysków twardych, a także dysków USB, smartfonów, przenośnych odtwarzaczy multimedialnych oraz innych urządzeń pamięci masowej.

Praca z programem odbywa się z wykorzystaniem wbudowanego kreatora, który prowadzi użytkownika przez cały proces odzyskiwania danych. Na poszczególnych etapach jego działania definiujemy typ plików, które chcemy przywrócić (grafika, pliki audio i wideo, różnego rodzaju dokumenty, wiadomości e-mail oraz wszystkie możliwe rodzaje danych) i lokalizacje, w której mogły się one znajdować (jeśli nie pamiętamy skorzystać można z opcji analizy całej zawartości dysku). Nie zabrakło także funkcji wyszukiwania zagubionych partycji.

Wondershare Data Recovery poza standardowym metodą analizy oferuje dodatkowo 2 znacznie skuteczniejsze tryby skanowania (Deep Scan oraz RAW File Recovery), których działanie pochłania nieco więcej czasu, ale umożliwia odzyskanie danych wraz z pełną strukturą katalogów z np. sformatowanych woluminów. Wynikiem analizy zawartości dysku jest lista wszystkich możliwych do przywrócenia danych.

Narzędzie pozwala wygodnie odzyskiwać zarówno wszystkie odnalezione pozycje, jak równie jedynie te wskazane przez nas. Dużym ułatwieniem podczas pracy ze sporą ilością wyszukanych plików jest mechanizm filtrowania, umożliwiający ich selekcjonowanie według nazwy, daty i rozmiaru, a także funkcja podglądu danych w najpopularniejszych formatach - BMP, GIF, PNG, JPEG, JPG, TIF, DOC, DOCX, HTM, PDF, PPT, PPTX, RAR, XLS, XLSX, ZIP itp. Co istotne, Wondershare Data Recovery pozwala zapisać pełną listę wyszukanych plików i ich odzyskiwanie np. po ponownym uruchomieniu komputera bez konieczności ponownej analizy dysku.

Uwaga!

  1. Wersja testowa daje użytkownikowi możliwość odzyskania maksymalnie 100 MB danych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!