Wondershare Filmora Scrn Wondershare Filmora Scrn 3.3.02

Strona główna Windows Multimedia Przechwytywanie wideo
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Wondershare Filmora Scrn to program do nagrywania aktywności użytkownika na komputerze.

Dzięki Wondershare Filmora Scrn możemy przygotować na przykład rozmaite prezentacje multimedialne czy też poradniki w formie wideo. Podobnie, jak w przypadku innych narzędzi tego typu, również opisywane umożliwia rejestrowanie całego ekranu lub wskazanej części obrazu wyświetlanego na monitorze.

Wondershare Filmora Scrn umożliwia jednoczesne rejestrowanie obrazu z komputera oraz kamery internetowej w wysokiej jakości obrazu i dźwięku. Możliwe jest nagrywanie z płynnością od 15 do nawet 120 klatek na sekundę. Jeśli efekt końcowy naszego materiału wideo nie jest do końca zadowalający, możemy poprawić ewentualne usterki za pomocą wbudowanego edytora filmów, gdzie dodamy także efekty (np. krótkie wiadomości tekstowe oraz strzałki wskazujące omawiane zagadnienia).

Wondershare Filmora Scrn pozwala na importowanie zdjęć, filmów, utworów i innych plików multimedialnych do swojego projektu. Narzędzie oferuje możliwość zapisywania nagrań jako MP4, MOV oraz GIF.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!