Wondershare Free YouTube Downloader Wondershare Free YouTube Downloader 4.9.1

Strona główna Windows Multimedia Pobieranie wideo
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Wondershare Free YouTube Downloader to darmowy, ale niestety ubogi funkcjonalnie program przeznaczony do pobierania klipów z serwisu YouTube.

Narzędzie oferuje wbudowaną przeglądarkę internetową, pozwalającą wygodnie przeszukiwać zawartość serwisu YouTube pod kątem filmików, które chcielibyśmy zapisać na lokalnym dysku. Proces pobierania jest banalnie prosty i ogranicza się jedynie do wklejenia w głównym oknie linka do wybranego klipu. Wondershare Free YouTube Downloader umożliwia niestety pobranie wideo i zapisanie go w formacie FLV. W edycji bezpłatnej nie znajdziemy funkcji konwersji pobranych materiałów do wielu popularnych formatów.

Chcąc zwiększyć funkcjonalność narzędzia zakupić należy uaktualnienie do wersji oznaczonej jako Full. Poza możliwością konwersji klipów, daje ona możliwość m.in. pobierania wideo z ponad 1000 różnych serwisów tego typu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!