r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Wondershare Free YouTube Downloader 4.9.1

Strona główna Windows Multimedia Pobieranie wideo
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Wondershare Free YouTube Downloader to darmowy, ale niestety ubogi funkcjonalnie program przeznaczony do pobierania klipów z serwisu YouTube.

Galeria programu

Narzędzie oferuje wbudowaną przeglądarkę internetową, pozwalającą wygodnie przeszukiwać zawartość serwisu YouTube pod kątem filmików, które chcielibyśmy zapisać na lokalnym dysku. Proces pobierania jest banalnie prosty i ogranicza się jedynie do wklejenia w głównym oknie linka do wybranego klipu. Wondershare Free YouTube Downloader umożliwia niestety pobranie wideo i zapisanie go w formacie FLV. W edycji bezpłatnej nie znajdziemy funkcji konwersji pobranych materiałów do wielu popularnych formatów.

Chcąc zwiększyć funkcjonalność narzędzia zakupić należy uaktualnienie do wersji oznaczonej jako Full. Poza możliwością konwersji klipów, daje ona możliwość m.in. pobierania wideo z ponad 1000 różnych serwisów tego typu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Dementor   34 #1 11.01.2016 12:19

ten program to już kompletna żenada!

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.