Wondershare MobileGo Wondershare MobileGo 8.5.0

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Pakiety oprogramowania
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Wondershare MobileGo pozwala na zarządzania treściami znajdującymi się w pamięci przenośnej smartfona lub tabletu z poziomu komputera.

Interfejs programu jest nowoczesny i czytelny. Z poziomu lewej strony uzyskujemy natychmiastowy dostęp do aplikacji, kontaktów, wiadomości, muzyki, zdjęć, wideo i plików umieszczonych na podłączonym urządzeniu z Androidem. Dzięki temu za pomocą Wondershare MobileGo bezproblemowo (technika "przeciągnij i upuść") będziemy mogli dodawać, kopiować czy też usuwać wybrane elementy.

Wondershare MobileGo idealnie sprawdzi się w momencie, gdy zechcemy zaimportować lub wyeksportować pliki dźwiękowe, zdjęcia lub nagrane filmy, a także stworzyć kopię zapasową posiadanych danych. Wśród opcji programu nie zabrakło także możliwości rootowania Androida, ale operację tę należy przeprowadzić na własne ryzyko.

Opisywane narzędzie adresowane jest także do użytkowników, którzy cenią sobie prywatność w trakcie pracy na tablecie lub smartfonie. Wondershare MobileGo pozwala na wyczyszczenie historii przeglądarki oraz pamięci podręcznej.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 5 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!