Wondershare PDF to Word Converter 4.1.0

Strona główna Windows Biuro Konwertery i generatory PDF
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Wondershare PDF to Word Converter to proste w użyciu, niewielkie narzędzie służące do konwertowania dokumentów i plików zapisanych w formacie PDF na format Microsoft Word. Aplikacja posiada bardzo prosty, przejrzysty interfejs, dzięki czemu jej obsługa nie powinna sprawiać problemów nawet mniej zaawansowanym użytkownikom.

Jak zostało wspomniane obsługa programu jest prosta: po jego uruchomieniu wystarczy wskazać pliki, które chcemy przekonwertować, a następnie nacisnąć przycisk "convert". Sam proces jest bardzo szybki, nawet w przypadku konwersji dużych, mających nawet setki stron dokumentów lub zeskanowanych książek.

Pomimo braku co bardziej zaawansowanych opcji dostępnych w innych aplikacjach tego producenta, program ten sprawuje się dokładnie tak, jak należałoby się tego spodziewać. Jego obsługa jest naprawdę prosta, a konwersja trwa krótko - co ważne, program zachowuje oryginalne formatowanie i układ stron konwertowanych dokumentów.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 15 dni. Innym ograniczeniem jest znak wodny pozostawiany na plikach wynikowych.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 25.03.2017 15:16

za darmo z pewnością pobranie samo konwertowanie jest płatne , trzeba zakupić licencje która na mc kossztuje 11,13 euro