Wondershare PDFElement Wondershare PDFElement 8.0.13.273

Strona główna Mac Biuro Konwertery i generatory PDF
Pobierz program

Wondershare PDFelement to edytor plików PDF, w którym można bardzo łatwo tworzyć nowe dokumenty PDF i edytować już istniejące, o ile nie zostały zabezpieczone. Program został wyposażony w mechanizm OCR, rozpoznający tekst na zeskanowanych dokumentach.

PDFelement został wyposażony w narzędzia podobne do edytora tekstu, a także pozwalające rozmieszczać elementy na stronach na wiele sposobów, jakie znajdziemy w programach DTP. Przy edycji gotowych dokumentów można skorzystać z możliwości wydobywania pojedynczych stron, zmiany kolejności, dzielenia dokumentów, przycinania i tym podobnych narzędzi.

Wondershare PDFelement ma także możliwość tworzenia plików PDF na podstawie innych dokumentów, miedzy innymi zapisanych w Wordzie bądź Excelu. Jedną z funkcji programu jest możliwość łączenia kilku dokumentów PDF w jeden. Program pozwala podejrzeć strukturę dokumentów zabezpieczonych hasłem przed wprowadzaniem zmian, ale bez podania hasła nie pozwoli na zapisanie zmian.

PDFelement może integrować się z Dropboksem.

Wersja demonstracyjna dodaje znak wodny do eksportowanych dokumentów, nie umożliwia konwersji obrazów na tekst i ma ograniczenie liczby stron, które może konwertować.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!