r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Wondershare PowerCam 3.1.6.170315

Strona główna Android Grafika i fotografia Robienie zdjęć

Wondershare PowerCam to rozbudowana aplikacja dla miłośników robienia zdjęć oraz ich edycji. Posiada sporą ilość narzędzi i filtrów, które znacznie poszerzają możliwości programu. Dodatkowo, możemy korzystać z nich w czasie rzeczywistym.

Galeria programu

Ekran główny aplikacji domyślnie wita nas listą podstawowych trybów pracy aplikacji. Możemy to zmienić z poziomu ustawień. Wondershare PowerCam nie wymaga zakładania konta, ani logowania co nie jest standardem w tego typu programach. Wśród opcji na ekranie głównym znajdziemy możliwość edycji zdjęć, tworzenia kolaży, przeglądania galerii, a także uruchomienia aparatu. Dodatkowo mamy dostęp do sklepu, w którym znajdziemy sporo darmowych treści.

Tryb aparatu pozwala wybierać pomiędzy sporą ilością filtrów (ponad 100) i efektów. Znajdziemy tu także zestaw standardowych narzędzi związanych z lampą, stabilizacją czy też proporcjami zdjęcia. Z poziomu ustawień możemy wybrać aby zdjęcie było wykonywane za pomocą przycisków regulacji głośności. Aplikacja pozwala także na nagrywanie filmów.

W przypadku edycji dostępne narzędzia podzielono na 6 grup. Grafiki możemy obracać, przycinać, zmieniać kontrast i saturacje, dodawać filtry oraz efekt rozmazania. Niestety niektóre opcje działają zbyt wolno. Zaletą aplikacji jest też bardzo ładny, a zarazem intuicyjny interfejs.

Wondershare PowerCam to dobra propozycja dla każdego miłośnika zabawy zdjęciami. Zawiera sporo narzędzi, dostępna jest za darmo, nie znajdziemy w niej reklam i poza edycją już wykonanych materiałów może nam zastąpić aplikację aparatu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Smartfonowa fotografia: rób zdjecia i zdobywaj doświadczenie z PowerCam

6
OPROGRAMOWANIE 19.06.2015 | Anna Rymsza

Windershare PowerCam to aplikacja do robienia zdjęć, kręcenia filmów i nakładania na nie efektów, która zdobyła uznanie użytkowników systemu iOS. Wielokrotnie znajdowała się na pierwszych miejscach rankingów aplikacji w App Store, ale i na Androidzie cieszy się sporą popularnością. Jej główną zaletą jest możliwość nakładania filtrów w czasie rzeczywistym, także na filmy. Aplikacja służy przede wszystkim do stylizacji zdjęć i filmów. Przywita nas ekran domowy z kilkoma ciekawymi „aparatami”, które odpowiadają za różne tryby robienia zdjęć. Dodatkowe, jak panorama, kręcenie filmów, kolaż…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.