Wondershare SafeEraser Wondershare SafeEraser 4.9.9

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Wondershare SafeEraser to narzędzie przeznaczone do trwałego kasowania prywatnych danych z urządzeń mobilnych pracujących pod kontrolą systemu iOS lub Android.

Program pozwala pernamentnie usunąć ze smartfonu czy tabletu wszelakie osobiste dane gromadzone na nim przez użytkownika podczas codziennego korzystania. Z jego pomocą trwałe skasujemy dane wykorzystywane podczas logowania w różnych serwisach internetowych, historie przeglądanych witryn, a także takie prywatne informacje jak lista kontaktów, wiadomości tekstowe, historia połączeń, zawartość kalendarza, multimedia i wiele innych.

Wondershare SafeEraser kierowane jest do osób, które planują np. sprzedać swojego smartfona. W odróżnieniu od domyślnej opcji przywracania ustawień fabrycznych narzędzie to umożliwia poza samym kasowaniem danych również ich nadpisywanie. Dzięki zaimplementowaniu wielu zaawansowanych rozwiązań dane usunięte przy użyciu opisywanego programu nie będą możliwe do odzyskania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!