r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Wondershare Streaming Audio Recorder 2.3.5

Strona główna Windows Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Wondershare Streaming Audio Recorder to prosta w użyciu, niewielka aplikacja pozwalająca na nagranie dźwięku - aktualnie odtwarzanej muzyki, dźwięki z rozgrywki z aktualnie uruchomionej gry, zapis z mikrofonu czy też rejestrowanie ścieżki dźwiękowej z oglądanego filmu.

Galeria programu

Program podczas instalacji tworzy w systemie wirtualną kartę dźwiękową, przez którą następnie przechodzą wszystkie odtwarzane w systemie dźwięki. Dzięki temu zabiegowi możliwe jest nagranie dosłownie wszystkiego. W niektórych przypadkach konieczna może być możliwość wyboru wirtualnej karty dźwiękowej jako domyślnego urządzenia do odtwarzania i nagrywania dźwięku.

Nagrania możemy zapisywać w formacie MP3 i M4A, dla każdego z nich można ustawić osobne wartości bit rate oraz sample rate. Dodatkowo nagrania możemy przemienić w dzwonki do użycia na telefonach komórkowych oraz wyszukać tagów ID3 za pośrednictwem sieci Internet.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 7 dni. Dodatkowo możemy nagrać jedynie 5 plików.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.