Wondershare Streaming Audio Recorder 2.3.5

Strona główna Windows Multimedia Przechwytywanie wideo
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Wondershare Streaming Audio Recorder to prosta w użyciu, niewielka aplikacja pozwalająca na nagranie dźwięku - aktualnie odtwarzanej muzyki, dźwięki z rozgrywki z aktualnie uruchomionej gry, zapis z mikrofonu czy też rejestrowanie ścieżki dźwiękowej z oglądanego filmu.

Program podczas instalacji tworzy w systemie wirtualną kartę dźwiękową, przez którą następnie przechodzą wszystkie odtwarzane w systemie dźwięki. Dzięki temu zabiegowi możliwe jest nagranie dosłownie wszystkiego. W niektórych przypadkach konieczna może być możliwość wyboru wirtualnej karty dźwiękowej jako domyślnego urządzenia do odtwarzania i nagrywania dźwięku.

Nagrania możemy zapisywać w formacie MP3 i M4A, dla każdego z nich można ustawić osobne wartości bit rate oraz sample rate. Dodatkowo nagrania możemy przemienić w dzwonki do użycia na telefonach komórkowych oraz wyszukać tagów ID3 za pośrednictwem sieci Internet.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 7 dni. Dodatkowo możemy nagrać jedynie 5 plików.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!